Важлива інформація про Covid-19

Корисні відеоролики

ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 2020/2021

У 2020-2021 навчальному році школи працюють в умовах адаптивного карантину. Всі заклади освіти в Україні будуть організовувати освітній процес згідно з вимогами Головного державного санітарного лікаря та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.
Актуальні документи:
 

Постанова головного санлікаря щодо протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину 

Рекомендації МОН щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році – стислий зміст дивіться на цій сторінці

Чи можуть учні повернутися за парти або чи навчатимуться дистанційно, залежить від рівня епідемічної небезпеки в регіоні або адміністративно-територіальній одиниці.

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів, у "зелених" зонах епідемічної небезпеки заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти, якщо на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів освіти та персоналу закладу.
Дана норма автоматично застосовується і для "жовтих" та "помаранчевих" зон епідемічної небезпеки.
 

 

 

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням  Школо, ми готові!
 

"ЗЕЛЕНИЙ" рівень

можна відвідувати

заклад освіти без обмежень

"ЖОВТИЙ" рівень

можна відвідувати

заклад освіти без обмежень

"ПОМАРАНЧЕВИЙ" рівень

заборонено відвідувати

заклад освіти здобувачами у групах більш ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної та загальної середньої освіти

"ЧЕРВОНИЙ" рівень

заборонено відвідувати

заклад освіти 

Рівень зони може змінюватись, тому рекомендуємо слідкувати у якій зоні знаходиться ваш регіон або населений пункт на інтерактивній мапі МОЗ за цим посиланням.
 

Під час карантину примусове відправлення працівників у відпустки, зокрема без збереження заробітної плати, є неприпустимим. У разі порушення прав педагогів звертайтесь у Службу освітнього омбудсмена +380 (95) 143-87-26 або ez@eo.gov.ua